bezpieczeństwo / jakość / współpraca

O nas

Firma KRAMAT posiada kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej.  Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych osób stale udoskonalających swoje umiejętności. Dynamiczny rozwój jest naszym głównym atutem.

W roku 2019 firma uzyskała licencję transportową dotyczącą  międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy na wszelkich trasach, dla przewozów lub części przewozów realizowanych zarobkowo na terytorium Wspólnoty, jak określono w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1072/2009 z dnia 21 października 2009r.

Nasze pojazdu realizują zlecenia nie tylko na terenie Europy, ale docierają z ładunkami także do Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji czy Armenii.

Jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy.
Naszą misją jest zapewnienie naszym partnerom biznesowym terminowych usług transportowych.

Nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, dlatego w ostatnim czasie nasi kierowcy ukończyli z wynikiem pozytywnym dwa szkolenia dotyczące pełnoprawnego uczestnictwa w bezpiecznym łańcuchu dostaw dotyczącym przewozu ładunków lotniczych zgodnie z Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) Nr 2015/1998 z dnia 5 listopada 2015 r.

Nasz Zespoł

Wsparcie Klienta

Zarząd

Płatności

Wsparcie Zespołu Kierowców

Fakturowanie